WEŹ POŻYCZKĘ

Szybkie pożyczki online – prawdy i mity

 • Szybkie pożyczki online – prawdy i mity

  Firmy specjalizujące się w udzielaniu szybkich pożyczek on line zapewniają nas, że finansowanie może otrzymać każdy, nawet osoba, która jest obecnie mocno zadłużona. Czy jest to rzeczywiście prawda? specjalnie dla Państwa przeanalizowaliśmy wszystkie aspekty związane z zaciąganiem chwilówek pozabankowych.

  filarum1

  Większość firm parabankowych twierdzi, że ofertę szybkich pożyczek kieruje również do tak zwanych dłużników. Kim jest dłużnik? Jest to osoba, która posiada niespłacone zobowiązania finansowe i jest wpisana do rejestru dłużników. Rejestrów jest kilka. Najpopularniejsze z nich do BIK, BIG, KRD, ERIF. Ważne jest, że każdy parabank, w którym wnioskujemy o udzielenie szybkiego kredytu on line sprawdza czy nasze dane istnieją w którymś z tych rejestrów. Dzieje się tak nawet w przypadku popularnego Filarum. Firmy specjalizujące się w udzielaniu szybkich pożyczek mają wręcz obowiązek sprawdzania czy dane ich klientów widnieją w rejestrze dłużników. Nie wszystkie jednak odmawiają udzielenia finansowania, nawet jeżeli dane wnioskodawcy są zapisane w którejś z baz. Jakie czynniki zatem mają wpływ jeżeli chodzi o wydanie pozytywnej decyzji kredytowej? Jest ich kilka.

  Najważniejsze z nich to:

  ⦁ informacja widniejemy w rejestrze i na jaką kwotę opiewa wpis do rejestru
  ⦁ czy przeciwko dlaczego nam jako pożyczkobiorcom została wszczęta windykacja komornicza
  ⦁ czy posiadamy stałe dochody i jakie jest ich źródło

  Jeżeli chodzi o pierwszy punkt, czyli o informację dlaczego w ogóle nasze dane zostały wpisane do rejestru to parabank będzie brał pod uwagę informacje dotyczące szczególnie szybkich pożyczek online. Jeżeli zobowiązań takich nie spłaciliśmy, istnieje możliwość, że decyzja dotycząca finansowania będzie niestety negatywna.
  Mimo tego, ze parabanki z reguły nie żądają przedstawienia jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach czy niezaleganiu ze spłatą zobowiązań to w przypadku, w którym posiadamy takie niespłacone pożyczki czy kredyty, parabank może poprosić nas o dostarczenie odpowiednich dokumentów. I nie możemy się temu dziwić. Każda instytucja finansowa, niezależnie od tego czy jest to bank czy też parabank, chce i musi zabezpieczyć swoje interesy, a więc próbować zapobiec ewentualnemu niespłacaniu szybkiej pożyczki on line.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Uzyskaj finansowanie teraz!

  Weź bezpłatny kredyt już teraz - spełnij swoje marzenia!

  WEŹ POŻYCZKĘ