WEŹ POŻYCZKĘ

Typowy kredytobiorca hipoteczny – kim jest?

 • Typowy kredytobiorca hipoteczny – kim jest?

  Najnowsze badania Narodowego Banku Polskiego wskazały kim jest „typowy” posiadacz długoletniego kredytu hipotecznego. Przede wszystkim osoba taka spełnia trzy kryteria:

  ⦁ ma poniżej 45. lat
  ⦁ posiada stałe miejsce zamieszkania w mieście
  ⦁ posiada wykształcenie wyższe

  Jako Polacy najczęściej zaciągamy kredyty hipoteczne w wieku od 30 do 32 lat. Typowy kredytobiorca to… mężczyzna. Najczęściej jest mieszkaniec miasta, bardzo rzadko wsi. Kredytobiorca posiada wykształcenie wyższe – jest albo licencjatem albo magistrem. Pracuje w średniej firmie a jego zarobki oscylują w granicach 4500 zł.

   

  Kredytobiorcy najczęściej zaciągają kredyt na 80% do 90% wartości nieruchomości. Wykończenie bądź remont zakupionego mieszkania pokrywają z własnych oszczędności. Korzystają również z możliwości zaciągnięcia szybkich chwilówek on line, oferowanych na rynku bardzo szeroko. Jednak typowy kredytobiorca korzysta często z profesjonalnego doradztwa nie tylko w zakresie kredytu hipotecznego, ale również w zakresie pożyczek pozabankowych. Jeżeli chodzi o ten ostatni produkt oferowany przez parabanki, prym wiedzie firma Credy.

   

  Credy Banner

   

  Jest to niejako pośrednik w zakresie udzielania szybkich chwilówek on line. Co najważniejsze, doradztwo tej firmy jest zupełnie bezpłatne. Wystarczy, że wpiszemy kryteria, według których chcielibyśmy otrzymać szybkie finansowanie naszych potrzeb, a Credy dopasuje wszystkie dostępne na rynku oferty i przedstawi nam je. Co najważniejsze dla nas jako dokumentów, portal stworzony przez tę firmę jest w 100% darmowy.

   

  Dodatkowym atutem jest to, ze tworzony jest przez profesjonalnych doradców finansowych, którzy uaktualniają istniejące na rynku oferty najlepszych chwilówek on line. W praktyce oznacza to, że profesjonalne doradztwo otrzymujemy zupełnie za darmo, a Credy pomaga nam w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Jest to instytucja, z pomocy której skorzystały już setki tysięcy pożyczkobiorców i która działa nie tylko na terenie Europy, już w kilku krahachm ale również od niedawna na terytorium czterech krajów Ameryki Środkowej. Jest to najszybciej rozwijająca się firma o tym profilu działalności. Potwierdzają to opinie klientów o Credy. Są bardzo pochlebne i przede wszystkim potwierdzają dwie najistotniejsze kwestie – nieodpłatność udzielonej pomocy w zakresie doradztwa finansowego oraz pełen profesjonalizm i stałą aktualizację produktów dostępnych na rynku pożyczek pozabankowych.

  Leave a comment

  Required fields are marked *

  Uzyskaj finansowanie teraz!

  Weź bezpłatny kredyt już teraz - spełnij swoje marzenia!

  WEŹ POŻYCZKĘ